US Sassuolo Calcio - Torino FC

Serie A – US Sassuolo Calcio – Torino FC – a może handicap na Torino ?

Forbet zakłady bukmacherskie oferuje swoim graczom ogromną ilość świetnych promocji z okazji nowego roku, a także powrotu większości europejskich lig do gry. W Serie A w meczu US Sassuolo Calcio – Torino FC wypatrzyliśmy dobrą okazję do zarobku.

Torino po odejściu Kamila Glika nie jest już tak mocne. Nie walczy o europejskie puchary, a przecież przed chociażby dwoma laty był to cel nadrzędny. Mimo wszystko miejsce w połowie tabeli czołowej ligi świata dobitnie świadczy o tym, że wciąż jest to bardzo solidna drużyna. Sassuolo po słabiutkim początku poprawiło nieco swoją grę i wydostało się ze strefy spadkowej. Według forbet walka o utrzymanie powinna ominąć właśnie tą drużynę. A jak wygląda sytuacja w tym konkretnym przypadku? Oczywiście faworytem jest zespół z Turynu, ale nieznacznym. Handicap na gospodarzy może być oznaką szaleństwa jednak wybrany po stronie gości minimalizuje ryzyko przegranej. US Sassuolo Calcio bowiem na swoim stadionie gra bardzo przyzwoicie i tylko drużyny z najwyższej półki pojadą tam po pewne zwycięstwo, a Torino się w tym sezonie do nich nie zalicza.

W przypadku Forbet handicapy zawsze są opłacalną opcją – biorąc pod uwagę stawki innych legalnych bukmacherów na ten konkretny zakład. Link do oferty i freebtu znajdziecie na naszej stronie internetowej. Forbet zakłady bukmacherskie to jedna z najlepszych opcji dla nowych i powracająych graczy, którzy stęsknili się za bukmacherką.