Werder Bremen vs FC Koeln

8.03 Bundesliga – Werder Bremen vs FC Koeln – Najciekawsze zakłady internetowe na najbliższą kolejkę Bundesligi

Podpowiadamy który bukmacher internetowy wybrać

Bundesliga to liga wyjątkowo lubiana przez typerów, ponieważ nie jest tak nieobliczalna jak chociażby francuska, włoska czy brytyjska liga, łatwiej wytypować w niej zwycięzcę. Dzięki temu również milenium bukmacher czy inni legalni operatorzy na polskim rynku, mogą proponować bardziej trafione i atrakcyjne kursy, ponieważ zainteresowanie obstawianiem meczów zza zachodniej granicy jest w Polsce coraz modniejsze i popularniejsze, tak jak rośnie wiedza o niemieckiej piłce wśród polskich typerów.

Już 12 marca dojdzie na stadionie w Bremie do meczu 14 w tabeli drużyny gospodarzy z 18 w tabeli piłkarzami z Kolonii. Chociaż w tabeli Bundesligi oba kluby dzielą tylko cztery pozycje, to w rzeczywistości jest to aż 10 punktów różnicy, tyle samo bramek strzelonych (po 24), ale aż 16 bramek mniej stracili w tym okresie piłkarze z Bremy. I właśnie to gra w defensywie oraz dobra organizacja gry w drużynie gospodarzy sprawia, że kursy proponowane przez bukmacherów na zwycięstwo Werderu 12 marca nie są niestety zbyt atrakcyjne i zachęcające dla przeciętnego typera.

Ile na meczu Werderu z Kolonią dadzą zarobić legalni polscy bukmacherzy

Mecz zaplanowany na 12 marca z pewnością może być bardzo wyrównany, ale za gospodarzami przemawia nie tylko znacznie lepszy bilans tegorocznych gier, lecz również przewaga własnego boiska i wsparcie publiczności. Kursy, jakie proponują w kontekście tego spotkania bukmacherzy legalni, są więc utrzymane na poziomie 1.80-2.20 w przypadku wygranej gospodarzy i 3.50-4.00 w przypadku wygranej gości.

Remis na stadionie Werderu może okazać się więc wyjściem najbezpieczniejszym, a jednocześnie dość dochodowym – fortuna w przypadku takiego rozstrzygnięcia wypłaca nawet 3-krotność stawki, podobne kursy znaleźć można także w STS czy milenium.