RB Lipsk - Hamburger SV

27.01 Bundesliga – Ile bramek padnie w pierwszej połowie RB Lipsk – Hamburger SV?

Często pytacie się czy warto wybrać lvbet. Oferta, kursy a także zakrojony na szeroką skalę marketing z pewnością przyczyniają się do wzrostu popularności tej marki. Pójdźmy więc za tym owczym pędem i przekonajmy się czy warto obstawić mecz RB Lipsk – Hamburger SV.

RB Lipsk to jakby nie patrzeć czołowa ekipa niemieckiej Bundesligi. Zakłady bukmacherskie LV BET już kilkukrotnie na swojej stronie internetowej wspominały o tym fenomenie. Wygląda na to, że piłkarze trenera Ralpha Hasenhuttla będą do samego końca wywierać presję na Bayernie Monachium. 27 stycznia 2018 roku o godzinie 15:30 czeka ich wydaje się jedne z najprostszych zadań w tym sezonie. Przyjeżdżają do nich bowiem piłkarze z Hamburga. HSV będący przedostatnim zespołem w tabeli ciągle szuka remedium na wyjście z kryzysu i póki co, robi to bezskutecznie. Kurs na Lipsk to 1.70, ale możemy go jeszcze delikatnie podbić obstawiają ilość bramek, które padną w pierwszych 45 minutach. Myślimy, że już w pierwszej odsłonie starcia padną 2-3 bramki co da nam spory zarobek za wystąpienie takiego zdarzenia. Hamburger SV ma jedną z najsłabszych obron w lidze, więc napastnicy Lipska powinni bez problemu stwarzać sobie sytuacje bramkowe.

Jeśli szukacie dobrego legalnego bukmachera, to polecamy wspomniany wyżej lvbet. Opinie jakimi cieszy się ta firma wskazują, że jest to dobry, solidny i co najważniejsze – sprawdzony partner.