Brazylia vs Kostaryka

22.06 World Cup – Brazylia vs Kostaryka – bukmacherzy nie dają szans reprezentacji Kostaryki.

Firmy bukmacherskie widzą w tym spotkaniu tylko jednego faworyta i nie zdziwimy się, jeśli okaże się nim zespół Brazylii.

Kursy prognozowane w zakładach tych firm to np. Fortuna : 1,22 – 6,85 – 17,50 a totolotek podobnie  1,22 – 6,00 – 14,00.

Co prawda w swoim pierwszym występie na Mundialu piłkarze brazylijscy nie błyszczeli, ale to wynikało raczej, że stylu i sposobu gry ich przeciwników, Szwajcarów. As zespołu Neymar, co prawda wydaje się, że nie jest jeszcze po kontuzji, w swojej szczytowej formie, ale nie bardzo mógł sobie poradzić z twardo grającymi Helwetami. Mimo tego , że oba zespoły spotykające się ze sobą w tym spotkaniu, a szczególnie ich zawodnicy, na co dzień grający w europejskich klubach, winni być przyzwyczajeni do sposobu gry drużyn europejskich, w zderzeniu z twardo, a nieraz ostro grającym przeciwnikiem nieraz sobie nie radzą . Tym razem powinno być inaczej. Spotykają się drużyny preferujące podobny styl gry, który jest bliższy ich korzeniom. Dlatego też wydaje się, że możemy oczekiwać bardziej otwartej, opartej na technice i improwizacji grze. Górę wezmą próby inwidualnych poczynań poszczególnych piłkarzy, a to otworzy drogę dla drugiej strony do uzyskania przewagi. Tego właśnie w tym meczu należy się spodziewać, a jaka będzie rzeczywistość pokaże boisko.

Uczestnicy zakładów bukmacherskich, którzy jak zawsze mogą na stronach internetowych firm bukmacherskich zapoznać się z niezwykle szeroką ofertą i możliwościami udziału w tych zdarzeniach sportowych, na pewno będą w stanie znaleźć coś dla siebie. Szczególnie interesująca jest możliwość obserwowania zawodów sportowych na żywo i obstawiania ich wyników jednocześnie. A jeśli chodzi o to, co i jak obstawiamy, to wiadomo, że każdy gracz z reguły ma swoją sprawdzoną i wypróbowaną strategię. Tym bardziej, jeśli to jest mecz, w którym spotykają się dwa zespołu południowo amerykańskie. Wydaje się, że więcej atutów jest po stronie Brazylii, ale na tym Mundialu już było kilka niespodzianek i podobnej nie należy wykluczyć i tym razem.

Autor: MS