Lokomotiv Moskwa vs Nice

22.02 Liga Europy – Lokomotiv Moskwa vs Nice – Czy Nicea strzeli bramkę na wyjeździe? Dobry kurs u bukmacherów!

Znakomite zestawienie sportowych wydarzeń przygotowała dla nas Efortuna. Oferta na dziś to głównie mecze Ligi Europy. Nas szczególnie zainteresował mecz Lokomotiv Moskwa – Nice. Za gola zdobytego na wyjeździe przez francuską drużyną zakłady bukmacherskie efortuna płacą dobre pieniądze. Wykorzystajmy więc to!

Lokomotiv Moskwa chce rozstrzygnąć kwestie awansu już w pierwszym meczu. Rosjanom mają pomagać ściany i nieprzyjazny dla Francuzów teren. Nicea nastawia się na strzelenie co najmniej bramki, która będzie niezwykle pomocna w kontekście rewanżu. Nie sądzimy, aby francuski team pokonał Lokomotiv, ale co najmniej jeden gol Nicei jest niemalże pewny. Zakłady bukmacherskie efortuna mają ciekawe stawki na niestandardowe zakłady. Również zagranie zakładu akumulowanego w przypadku tego meczu wchodzi w grę. Zwycięstwo Rosjan, przy co najmniej 3 bramkach i golu Francuzów? Brzmi kusząco – szczególnie wtedy kiedy spojrzymy na kurs. Fani tradycyjnych zakładów powinni rozważyć zwycięstwo gospodarzy albo w ostateczności bramkowy remis – również powyżej 3 bramek.

Efortuna zakłady bukmacherskie jak wspomnieliśmy ma naprawdę dobre kursy na wyżej wymienione spotkanie. Jednakże mowa nie tylko o tym, a o całej Lidze Europy. Typy na nią znajdziecie na łamach naszego serwisu. Warto zaznaczyć, że nie są to typy tylko i wyłącznie na zakłady bukmacherskie efortuna.