Lazio vs Inter

20.05 Serie A – spotkanie Lazio vs Inter.

Mecz tych zespołów winien wyjaśnić jeszcze kilka kwestii, dlatego żadna z drużyn nie może sobie jeszcze odpuścić. To będzie zapewne też miało wpływ na typowania tego meczu przez firmy bukmacherskie. 

Co prawda obie drużyny mogą już być pewne gry w europejskich pucharach w kolejnym sezonie – kwestią nieznaną pozostaje tylko to, która, w jakich? Na ten moment Lazio zajmuje 4 miejsce w tabeli, które daje mu udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów, zaś Inter znajduje się na pozycji 5, upoważniającej do gry w Lidze Europy. Różnica dzieląca te kluby, to zaledwie 3 punkty. Jak będzie wyglądała sytuacja po tym spotkaniu? Jak to widzą internetowe zakłady bukmacherskie? Jakie w związku z tym kursy oferują? Patrząc na ich oferty przedmeczowe widać, że trochę więcej szans dają drużynie gospodarzy. Jedna z czołowych firm bukmacherskich totolotek.pl skłania się lekko w stronę Lazio, typując odpowiednio – 2,40 – 3,50 – 2,65. Podobnie wyglądają typowania kursowe pozostałych legalnych firm bukmacherskich. Ale te typowania może pokrzyżować jedna rzecz.

Kontuzje czołowych piłkarzy drużyny gospodarzy, a zwłaszcza ich asa i jednocześnie najlepszego strzelca Serie A – Ciro Immobile / 29 bramek na koncie/ oraz Luisa Alberto i Marco Parolo i ich brak w awizowanym meczu, znacznie ograniczy możliwości tego zespołu. Brak C. Immobile  pozbawi w pewnym stopniu też grających w zakładach bukmacherskich możliwości obstawiania tego – kto zostanie królem strzelców –  piłkarz Lazio czy M. Icardi z Interu/28 bramek/. Ta rywalizacja byłaby nie mniej interesująca, niż wynik spotkania. Zespół Interu nie ma tego typu problemów. Trener Luciano Spalletti dysponuje całą swoją kadrą ze wspomnianym już Mauro Icardim na czele. Przy ewentualnym braku konkurenta z Lazio, wyłania się przed nim niepowtarzalna szansa na sięgnięcie po tytuł króla strzelców Serie A.

Warunek- winien strzelić co najmniej 2 bramki. Zapewne przy pomocy kolegów stać go na to. Ta sytuacja otwiera dodatkowe możliwości dla grających w zakładach bukmacherskich. Oferty tych firm zapewne obejmują i takie zdarzenia. Wystarczy zerknąć na strony internetowe tych firm i zapoznać się z tymi propozycjami. A czy państwo coś dla siebie wybiorą, to pozostawiamy do ich uznania.

Autor: MS