Girona vs Leganes

16.02 La Liga – Girona vs Leganes – Pablo Machin natchnie drużynę do zwycięstwa?

Mecze hiszpańskiej La Ligi to nie tylko starcia Realu Madryt, Barcelony czy Atlético. Inne spotkania również mogą być ekscytujące i pełne emocji – szczególnie tych bukmacherskich. Udowadnia to lv bet (oferta na stronie na dowód tego co piszemy), który dla każdego kto obstawi mecz Girona – Leganes ma bardzo atrakcyjne prezenty do zgarnięcia.

Zarówno Girona jak i Leganes nie należą do tuzów zarówno europejskiej jak i hiszpańskiej piłki jednak mecze z udziałem tych drużyn są bardzo ciekawe. Otwarta obrona i nastawienie na atak. Tak można je skrótowo opisać. Lv bet zakłady bukmacherskie dobrze płacą każdemu, kto dobrze wytypuje wynik tego spotkania. Kurs 1.90 na Gironę jest bardzo atrakcyjny. Jeśli weźmiemy jeszcze pod uwagę fakt, że grają na swoim stadionie to robi nam się z tego spotkania prawdziwy must have na naszym bukmacherskim kuponie. Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy tylko, że kurs na Leganes wynosi grubo ponad 4zł. Nie widzimy szczerze mówiąc większych szans na to, że goście wywiozą z gorącej Girony 3 punkty dlatego odpuścimy sobie tą opcję.

Jeśli szukacie, dobrego i sprawdzonego legalnego bukmachera to gorąco polecamy lv bet. Opinie zbiera bardzo dobre, więc akurat w tym wypadku spokojnie można iść za owczym pędem. Na pewno nie pożałujecie tej decyzji. Więcej spotkań hiszpańskiej La Liga na oficjalnej stronie internetowej lv bet zakładów bukmacherskich.