Sporting CP vs Viktoria Pilzno

08.03 Liga Europy – Sporting CP vs Viktoria Pilzno – Liga Europy, wysokie kursy, zakłady bukmacherskie online.

Wysokie kursy w zakładach bukmacherskich online pojawią się z tytułu rozgrywanego meczu 1/8 finału Ligi Europy pomiędzy Sportingiem CP i Viktorią Pilzno.  Wyraźny jeden faworyt, jak wynika z zestawienia kursów przedmeczowych takich firm jak Totolotek.pl – 1,35 – 4,30 – 8,50 czy Fortuna – 1,42 – 4,50 – 9,10 to wydaje się prosta droga dla wszystkich grających w zakładach, do poprawienia swego stanu posiadania. Wystarczy przecież zagrać pewniaka i zgarnąć pieniądze.

Ale firmy te oferują wiele innych możliwości, ich oferta jest dużo szersza i daje możliwość postawienia wielu ciekawych zakładów. A można przecież zaryzykować i obstawić całkowicie wbrew sugestiom firm bukmacherskich na czele z totolotkiem i Fortuną. Wszystko wszak zależy od woli i pomysłów ludzi grających w zakładach. Do podjęcia takich decyzji potrzebne jest przynajmniej minimum wiedzy o zespołach, które biorą udział w tej rywalizacji.

Zespół Sportingu zajmuje aktualnie 3 miejsce w lidze portugalskiej i ma szanse na przedłużenie swego udziału w następnym sezonie w rozgrywkach ligi europejskiej. Ich przeciwnik Viktoria Pilzno przewodzi w tej chwili lidze czeskiej i to ze znaczącą przewagą /9 pkt. i jeden mecz zaległy/ nad następnymi zespołami. Można uznać, że poziom piłkarski w lidze portugalskiej jest wyższy niż u naszych sąsiadów, ale czy aż tak znacząco jak w swoich opiniach i typowaniach przedstawiają analitycy firm bukmacherskich. Trener Viktori Pavel Vrba dysponuje naprawdę wyrównanym i doświadczonym zespołem, a tacy piłkarze jak M.Krmencik, D.Kolar, J Kopic, L.Hejda czy R.Reznik wiedzą, na czym polega gra w piłkę i zapewne w tym meczu nie ułatwią zadania przeciwnikowi. Ze strony piłkarzy Sportingu zobaczymy być może więcej futbolu technicznego, improwizacji czy nawet finezji, ale czy to wystarczy na solidność drużyny gości. O tym wszystkim przekonamy się już wkrótce. Tych wszystkich grających w zakładach bukmacherskich, którzy opierają swoją strategie na statystykach i analizach odsyłamy na strony internetowe polskich legalnych bukmacherów. Znajdą tam wiele danych, które będą mogli wykorzystać w swoich poczynaniach.