Watford vs Chelsea

05.02 Premier League – Watford vs Chelsea – Różnią się o połowę puntów w tabeli. Czy to pewne zwycięstwo Londyńczyków. Sprawdź i postaw.

Takie spotkania lubią chyba wszyscy gracze zajmujący się bukmacherskimi zakładami sportowymi. Bardzo mocna, medialna i popularna liga, bardzo mocna drużyna oraz kopciuszek. To przepis na weekendowego pewniaka. I choć nie zawsze są to przepisy sprawdzone, to jednak od czasu do czasu możemy przecież zagrać inaczej. Jeśli ktoś już koniecznie lubuje się w taśmach to ten mecz na pewno powinien się na niej znaleźć. LV Bet Zakłady Bukmacherskie przyjmują każdy rodzaj zakładów. Taśmy również.

Pomiędzy Chelsea, a Watford jest przepaść nie tylko finansowa czy sportowa, ale i również punktowa. Jest to bowiem prawie dwukrotna różnica. The Blues nie powinni mieć zatem problemów z odprawieniem gospodarzy nawet na obcym dla siebie terenie. LV Bet czy inni legalni bukmacherzy nie są w stanie wyobrazić sobie innego wyniku, niż zdecydowane zwycięstwo Chelsea.

Zakłady bukmacherskie LV Bet w swojej ofercie dnia kuszą nas nawet pewnym dealem. Większa kwota postawiona na to spotkanie to większa wygrana. Trzeba przyznać, że tylko większe stawki mają tutaj sens, bowiem przy tak niskim kursie nie zarobimy za wiele. Co więcej, LV Bet może przy spełnieniu pewnych warunków zaoferować nam zwrot środków włożonych w to spotkanie! Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej tego legalnego bukmachera.